DeGradacja zmienia się w Input Lag!

image

Dyskutowaliśmy. Perorowaliśmy sążniście i burzliwie. Wreszcie w rachunkach wyszło nam, że zmiana nazwy podcastu, nawet pomimo tego, że DeGradacja to marka w jakimś tam stopniu rozpoznawalna, wyjdzie na dobre. Wszystkim. Nam, bo będziemy mogli odciąć się od problemów związanych z wyboistą przeszłością podcastu. Wam, bo wreszcie nie będziecie mieli żadnych problemów z iTunes!

Dlatego witamy się z Wami jeszcze raz i kłaniamy się jeszcze niżej, trzymając nad głowami szyld z napisem “Input Lag”, bo właśnie w Input Lag zmienia się to, co wcześniej znaliście, jako DeGradację. Witamy w nowych progach. Tu znajdziecie najświeższe info dotyczące zarówno podcastu, jak i jego twórców. A kto wie, może czasem pojawią się tu jakieś nasze wypociny w formie tekstów. Choć newsów i informacji bieżących nie macie co oczekiwać.

Nie zmienia się ekipa. Dalej o grach prawić będą Mateusz “Matt” Greloch, Marek “Furio” Kłos, Jakub “JakubW” Wojtkowiak i Tomek “Abdel” Wikliński. Jeśli nie słuchaliście wcześniej DeGradacji i nie wiecie, kto tworzyć będzie Input Lag, zapraszamy do zakładki “Autorzy”, gdzie możecie dowiedzieć się o naszych skromnych osobach czegoś więcej.

Jak bardzo zmieni się podcast? Ano trochę się zmieni. Chcemy trochę ten cały bałagan uporządkować. Także wewnątrz. Część zmian nie będzie dla Was w ogóle widoczna, ale na pewno przełoży się na jakość samego podcastu, jego cykliczność i ogólny sznyt. Spodziewajcie się stałych kącików, ciekawych dyskusji na tematy okołogrowe oraz wszelakich ciekawostek związanych z naszą pasją – grami wideo.

Dlaczego Input Lag? Bo to świetnie oddaje to, jak zabraliśmy się do nagrywania podcastu. “Dotarliśmy” się z opóźnieniem. Z pingiem zajarzyliśmy i wymyśliliśmy to, jak nasze dzieło ma wyglądać.

I wiecie co? Od dziś możecie bez najmniejszych problemów znaleźć nas w iTunes i zasubskrybować podcast bez zbędnych kombinacji!

Gorąco zachęcamy do słuchania.

My, czyli Matt, Furio, JakubW, Abdel