2

Input Lag #02 – Docierania ciąg dalszy

Jeśli tak dalej pójdzie, to podczas nagrywania któregoś z odcinków Input Laga dojdzie do rękoczynów. Ostatnio wywiązała się burzliwa dyskusja o grach F2P, teraz posprzeczaliśmy się odrobinę o lokalizacje gier wideo. A że był to jedynie mały dodatek do Mattowego opowiadania o drugich Borderlandsach, to zapewne już domyślacie się, iż możecie spodziewać się sążnistego odcinka. A w nim m.in. wyścigowy słowotok Tomka, w którym psioczy na Codemasters i ich najnowsze dzieło – F1 2012, odrobina śląskiej gwary przy okazji rozmowy o polskim wydaniu Euro Truck Simulator 2, dysputa nad jakością dziennikarstwa “growego” oraz rozwiązanie zeszłoodcinkowego konkursu.

Przed Wami najnowszy i zarazem ostatni odcinek jako DeGradacja, od następnego odcinka będziemy już nagrywać pod banerem InputLag. W tym odcinku rozprawiamy nad słusznością idei wypuszczania gier po śląsku, omawiamy obsydianowy kickstarter, nową wersję PS3, demo RE6, WRC 3, F1 2012 i creme de la creme – Borderlands 2. Tematem rozkminowym są recenzje przedpremierowe, często gęsto sponsorowane. Na samym końcu rozwiązujemy konkurs – zwycięzców prosimy o kontakt w celu ustalenia adresu wysyłki :)

Skład: Abdel, Furio, Matt

Zapraszamy do komentowania! Wasze zdanie jest dla nas bardzo cenne :)

 

Newsy:

  • Obsidianowy kickstarter
  • Śląska wersja językowa Euro Truck Simulator 2
  • Nowa wersja PS3 – Super Slim

Gry:

  • Demo WRC 3
  • F1 2012
  • Demo Resident Evil 6
  • Borderlands 2

Temacik:

Jakość dziennikarstwa “growego”

Konkurs:

Rozstrzygnięcie konkuru Wargamingowo-free2play’owego (z nagrodami z kosmosu!)

 

Oraz, uwaga, cały czas jeszcze trzymajcie się krzeseł, kiedy to mówimy, możecie także zasubskrybować nas w iTunes!

Szukajcie nas także na facebooku. To tam zwycięzcy konkursu mogą podsyłać dane adresowe, na które wyślemy nagrody. I najlepiej w formie wiadomości, a nie posta na wallu, którego wszyscy będę mogli podejrzeć 😉

Play