extra-przebudzenie-mocy

Input Lag Extra #1 – Star Wars Przebudzenie Mocy [SPOJLERY]

MATERIAŁ ZAWIERA SPOJLERY! JEŚLI NIE OGLĄDAŁEŚ FILMU GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY I NIE CHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY – NIE SŁUCHAJ!

W pierwszym odcinku specjalnej serii, w której spotykamy się i rozmawiamy na różne tematy, postanowiliśmy podyskutować na temat najnowszej części sagi o Gwiezdnych Wojnach, czyli Przebudzenia Mocy. W podcaście roi się od spojlerów, bowiem rozkładamy go na czynniki pierwsze, komentując co mocniejsze sceny oraz sylwetki bohaterów – starych i nowych. Zalecamy słuchanie dopiero po zobaczeniu filmu i podzielenie się swoimi wrażeniami w komentarzach! :)

Gościnne występy zaliczyli:

Zapraszamy do komentowania!

Jeśli nie chcecie przegapić naszych odcinków na żywo, to zapraszamy do subskrybowania tego kanału: TWITCH

Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE

FACEBOOK, ARCHIWUMiTUNES

Play
  • tomashi81

    Przecież Kylo został postrzelony przez Chewbacce z kuszy, w dodatku przez pół filmu pokazywali jak ta bron robi rozpierdziel na lewo i prawo w rekach Hana więc słaba to ona nie była. Zabicie wlasnego ojca plus stan psychiczny tez miało wplyw na przebieg finałowego pojedynku. Gdzieś ktoś coś wspomniał że przez to co zrobił swojemu ojcu kontakt z Mocą został osłabiony jak nie zerwany. Dlatego uderzał w swoją rane by być silniejszy gdyż Sithowie czerpali Moc z gniewu i bólu. Fin owszem, nie był pilotem ale był piechurem gdzie był trenowany do walki dystansowej (blastery) jak i do walki na bliski kontakt (pojedynek ze stormtrooperem). Rey musiała miec wczesniej styczność z Mocą, a kontakt z mieczem Anakina/Luke’a tą Moc uaktywnił tak jak i jej wspomnienia które w przeszłości zostały przez kogoś wymazane.