extra-batman-v-superman

Input Lag EXTRA #2 – Batman v Superman

MATERIAŁ ZAWIERA SPOJLERY! JEŚLI NIE OGLĄDAŁEŚ FILMU BATMAN v SUPERMAN I NIE CHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY – NIE SŁUCHAJ!

Korzystając z okazji zobaczenia Batman v Superman przedpremierowo, w sieci kin Cinema City Imax, zdecydowaliśmy się nagrać specjalny podcast.

Jako gościa, zaprosiliśmy Daniela Marcinkowskiego z podcastu technologicznego Shufflecast, który wespół z Mattem i Jakubem Karasiem [których powinniście kojarzyć z podcastu InputLag] rozkłada na czynniki pierwsze jedną z najgorętszych, kinowych premier kwietnia. Bez ogródek, czyli opisujemy praktycznie każdy fragment filmu i nie zalecamy słuchania, jeśli jeszcze nie udaliście się do kina. Rozumiemy, że istnieją hardkorowi fani komiksów, którzy wypunktują nas od a do z, jednak nie taka była idea :) Chcemy przedstawić ten film szerszej publiczności, która rozumie zamysł i chce się po prostu dobrze bawić. Nie wierzcie recenzjom, wyróbcie swoje własne zdanie :)

To jak? Batman czy Superman? :)

Pamiętajcie, że materiał tworzymy we własnym czasie, własnymi kosztami i całkowicie za darmo – jeśli chcecie wspomóc projekt, wesprzyjcie nas lajkiem na facebooku i udostępnieniem tej strony dalej :)

Skład:

Zapraszamy do komentowania!

Jeśli nie chcecie przegapić naszych odcinków na żywo, to zapraszamy do subskrybowania tego kanału: TWITCH

Nasze odcinki pojawiają się również w serwisie YouTube, gdzie również zapraszamy do subskrypcji: YOUTUBE

FACEBOOK, ARCHIWUMiTUNES

Play