konkurs-u4

KONKURS! Wygraj grę Uncharted 4: Kres Złodzieja ze steelbookiem!

Wraz z Sony Computer Entertainment Polska organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać kopię gry Uncharted 4: Kres Złodzieja w gustownym, limitowanym steelbooku. Jedyne co musicie zrobić, to nagrać krótką wiadomość audio z wyjaśnieniem, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać tę grę. Najlepszą pracę wpleciemy w 78 odcinek podcastu. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Pliki audio prosimy przesyłać na adres podcast@inputlag.pl :) Forma przekazu dowolna – wybieramy uzasadnienie w gronie członków podcastu, więc wszelkie próby wzmiankowania poszczególnych prowadzących mile widziane :) Pamiętajcie, że nie liczy się jakość techniczna nagrania, możecie nagrywać nawet ziemniakiem lub starą skarpetą, bylebyśmy byli w stanie zrozumieć Waszą argumentację. W dzisiejszym świecie praktycznie każdy smartfon ma wystarczającą jakość mikrofonu, by korzystając z wbudowanego dyktafonu, spokojnie nagrać zgłoszenie konkursowe i wysłać go na adres e-mail podany wyżej :)

Przy okazji prosimy o lajkowanie naszego profilu na facebooku i dołączenie do naszej grupy dyskusyjnej, by być na bieżąco z newsami odnośnie najnowszych odcinków i nie przegapić tego, w którym będzie on rozwiązany :) Będziemy też wdzięczni za udostępnianie postu z konkursem, być może Wasze babcie, wujkowie, rodzice i siostry zgłoszą swoje pliki i Wasza szansa wzrośnie :)

Do dzieła! Nagroda zacna, więc liczymy na zalew zgłoszeń :) Czas upływa z końcem maja!

 • Maciej Radziejewski

  e tam nie mam mikrofonu :-) Powodzenia pozostałym życze

  • Mateusz Greloch

   A telefonu nie masz? 😀

   • Maciej Radziejewski

    nokia jakas stara z kamera co nie ma rodziałki ludzkiej miałem omnie iphona i szczerze telefon ma dzwonic i dostarczac sms i mieć mp 3