Nasza ekipa

MattMateusz “Matt” Greloch

Człowiek od którego wszystko się zaczęło. Nagrywa i montuje odcinki naszego podcastu, a w wolnych chwilach udziela się na YouTube prowadząc własnego vloga. Do tego blogger technologiczno-growy – istny kombajn. Amatorsko montuje materiały video i odpowiada za techniczną stronę podcastu. Obecnie zajmuje się magią w social media.

 

 

FurioMarek “Furio” Kłos

Związany z grami od momentu, gdy wujek przyniósł do domu czarne oblicze ZX Spectrum milion lat temu. Do zagadnień gamingu podchodzi ze sporą dozą filozofii i optymizmem. Nie szuka dziury w całym. Nagrywa podcast, bo znajomi mieli dosyć ględzenia o grach w towarzystwie.

 

 

 

JakubJakub “JakupW” Wojtkowiak

Początkowo zaangażowany w amatorską stronę NextGames – tam też poznał Matta i podcastową ekipę. Gra we wszystko – ale nie da się nie zauważyć, że jest maniakiem wszelkiego rodzaju sportów motorowych – tak też, żadna gra o tej właśnie tematyce nie jest mu obca. Ba, nawet dostał się do finału narodowego GT Academy!

 

 

KUBA

Kuba „PanKubaka” Karaś

Gracz od zawsze, konsolowiec z wyboru. Prowadzi kanał na YouTube pod pseudonimem „Pan KuBaka”, próbuje rozgryźć jak działa Twitter i w wolnym czasie zagłębia się w tajniki WordPressa. Wielki fan komiksów DC, hamburgerów i gier indie.

 

 

 

Masz pytanie? Wal śmiało na podcast@inputlag.pl