31

NTC #31 – Nowe początki

Po dwóch tygodniach wracamy z 31 odcinkiem NTC.
 
Zdecydowaliśmy się przebudować mocno formułe podcastu i zaoferować coś innego niż reszta bazując bardziej na rozmowach niż relacjach.
 
Tak więc nie recenzujemy gier, nie mówimy o ostatnich wieściach z branży, w miejsce tego stawiamy na doznania i doświadczenie nabyte przez lata, na czymś, gdzie każdy może mieć własną opinię i odnieść się do rozmowy.
 
Zapraszamy!
Play
 • Przemysław

  Znowu ten pijany facet.. Jeny jak można mówić takie bzdury w podcastach? Nie było halo 1 i 2 na pc… super elokwencja. Bełkot najebanego gościa. Widać taka Wasza już tradycja. Kończę ze słuchaniem tego podcastu. Jestem zniesmaczony.

  • ryjek

   Super trzezwy… i… no… nie zmuszamy no ^^’
   Przypominam, ze o ile polaczone to IL i NTC sa przez osobne ekipy tworzone z wylaczeniem mnie ^^”

  • Mateusz Greloch

   Jedynka Halo była na PC. Dwójka była w fazie developingu i wczesna wersja krążyła po sieci, ale gry nie dało się ukończyć, bo nie ukończyli dwóch ostatnich etapów.

   • Przemysław

    Kurde to co ja mam na półce? Halo 2. Przecież ta grę można kupić w każdym większym sklepie internetowym. Tak wersja pecetowa się oficjalnie ukazała. Dla przykładu – https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B000F6W8AE/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&condition=all

   • Mateusz Greloch

    A to nawet nie wiedziałem ze był full, ja grałem na xboksie, a potem na PC w ten prerelease 😀 Z twojego postu zrozumiałem, że nie było na PC i się zdziwiłem, bo sam grałem. Ale spoko, że się wyjaśniło :)

   • ryjek

    tak, to jest adekwatna odpowiedz do calosci sytuacji x’3