Szukanie domowej drukarki nie jest zadaniem, które można zlekceważyć i wybrać pierwsze z brzegu urządzenie. Skutkować to będzie albo dużymi kosztami eksploatacyjnymi, albo problemami z działaniem takiego urządzenia, albo wszystko na raz.

Nic więc dziwnego, że chętni do zakupu takiego urządzenia użytkownicy lubią korzystać z wiedzy i porad innych i często decydują się na zakup modelu hp f2420. Czy faktycznie warto się na niego zdecydować?

Czym jest hp f2420?

Hp f2420 to najtańszy model urządzenia wielofunkcyjnego wraz z drtusz.pl w ofercie firmy HP. Najtańszy, lecz nie oznacza to, że najgorszy, lecz odpowiednio dostosowany do potrzeb zwykłego domowego użytkownika. Co to oznacza? Z racji tego, że jest to urządzenie wielofunkcyjne, oprócz możliwości drukowania, posiada ono również skaner. Zarówno on, jak i drukarka, dostosowane są swoimi możliwościami do tego, aby wygodnie i bez większych problemów można było je używać w domowych warunkach. Trudno tu zatem oczekiwać wydajności i szybkości działania na miarę najlepszych sprzętów, tak powszechnie przecież używanych w biurach.

Czy warto wybrać to urządzenie?

Wiele osób widząc niską cenę, a także niezbyt imponujące osiągi i możliwości takiego urządzenia, z góry spisuje go na straty i nie bierze pod uwagę podczas wybierania domowej drukarki. A jest to poważny błąd, ponieważ w przypadku drukarki używanej w domu, nie liczy się czas, w jakim wydrukuje pojedynczą stronę, lecz np. to, ile na nią zużyje tuszu. Koszt eksploatacji takiego urządzenia potrafi być całkiem dotkliwy dla domowego budżetu. Tym bardziej że przeciętne tusze nie należą do najtańszego elementu drukarki. Nie dziwi więc w tym wypadku fakt, tak dużej popularności tego modelu HP. Charakteryzuje się on bowiem stosunkowo niskim zużyciem tuszu, co jest bardzo ważną cechą w przypadku domowego urządzenia.

Rekomendowane artykuły