Odpowiedni tablet graficzny pozwoli na stworzenie unikatowych projektów i ilustracji. Niezależnie od tego, jaka forma artystycznego wyrazu jest ci bliska, możesz spróbować swoich sił także w formie komputerowej, skanując wcześniej przygotowane prace lub rysując je w programie graficznym od zera. 

Płytkowy tablet graficzny

Tego typu tablet graficzny od Alstor pozwala tworzyć ilustracje na specjalnie przygotowanej do tego płytce. Za pomocą kabla USB podłącz swój tablet do komputera i zacznij rysować, a tworzona przez ciebie grafika będzie wyświetlana na ekranie, w konkretnym programie graficznym, z którego korzystasz. Tablet w sprytny sposób zastępuje myszkę, a do każdego egzemplarzu dołączony jest specjalnie przygotowany rysik przypominający swoim wyglądem długopis. Tablety płytkowe można obsługiwać za pomocą rysika oraz dzięki specjalnym przyciskom wbudowanym w jego obudowę. Tego typu rozwiązanie to dobre urządzenie dla początkujących, które stanowi połączenie przystępnej ceny oraz możliwości profesjonalnego tabletu graficznego. 

Tablet graficzny LCD

Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu możesz rysować bezpośrednio po powierzchni tabletu, a tworzony przez ciebie projekt wyświetli się na ekranie twojego urządzenia. Z pomocą tabletu LCD tworzysz komputerowe grafiki, dokładnie tak jakbyś rysował je na papierze. W przypadku interaktywnego rozwiązania otrzymujesz możliwość wprowadzania niezliczonej ilości poprawek. Tablet graficzny to wszechstronne urządzenie, które może spełnić naprawdę wiele funkcji. 

Rekomendowane artykuły