Rozpoczynając poszukiwania słuchawek dousznych powinieneś zastanowić się nad ich przeznaczeniem. Na rynku znajdziemy mnóstwo asortymentu, podzielonego między innymi na słuchawki przewodowe i bezprzewodowe. Jeden i drugi typ posiada swoje wady i zalety. Słuchawki bezprzewodowe to zdecydowanie hit sprzedażowy ostatnich lat. Głównie chodzi w tym przypadku o wygodę –  będąc niezależnym od kabla, zyskujemy większą swobodę działania niemalże w każdym aspekcie naszego życia. Jedną z wad tego typu rozwiązania może być na przykład problem z wypadaniem takich słuchawek. Niestety same końcówki nie zawsze są na tyle uniwersalne, że pasują do każdego rodzaju ucha. Tym bardziej jeżeli uprawiamy aktywność fizyczną, musimy liczyć się z tym, że na przykład przy bieganiu taki problem może występować dość często. Pomimo to, słuchawki bezprzewodowe topowych firm, takich jak Apple z modelem AirPods potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Apple Airpods 

Apple Airpods to klasa sama w sobie. W przypadku gdy korzystasz z ekosystemu macOS wybór słuchawek bezprzewodowych Apple Airpods to jeden z najlepszych możliwych wyborów. Płynnie przełączają się one między urządzeniami Apple zależnie od tego, z którego akurat korzystasz. Jedną z dodatkowych funkcji w takim przypadku jest również możliwość dyktowania smsów w trakcie korzystania ze słuchawek.

Oczywiście słuchawki Airpods są kompatybilne również z innymi urządzeniami, niezależnie od tego na jakim systemie operacyjnym działają. 

Według wielu, ten model słuchawek to prestiżowa wersja, która zachwyca zarówno jakością odtwarzania muzyki, jak i jakością przekazywanego dźwięku przez mikrofon. Między innymi dlatego tak często widzimy Apple Airpods u polityków, chociażby w konferencjach online. 

Słuchawki sprzedawane są razem ze stylowym etui, które spełnia jednocześnie funkcje ładowania Airpodsów. 

Gdzie kupić Apple Airpods? 

Oczywiście słuchawki można zakupić zarówno w Internecie jak i w wielu sklepach stacjonarnych. Pierwsze rozwiązanie będzie dla wielu zdecydowanie bardziej wygodne, ale niestety trzeba w tym przypadku uważać na ewentualne oszustwa, chociażby w kontekście sprzedawania podrobionych wersji po zawyżonej cenie. 

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zakup stacjonarny, w autoryzowanych punktach sprzedaży typu iSpot. Dzięki temu zyskasz pewność, że zakupione urządzenie jest z pewnego źródła i jest w pełni oryginalne. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest doradztwo doświadczonych pracowników na miejscu, którzy rozwieją nasze wszelkie wątpliwości i doradzą w wyborze najlepszego urządzenia pod nasze oczekiwania. Kupując w autoryzowanym punkcie typu iSpot – zyskujesz również gwarancje, czego niestety możesz nie uświadczyć w przypadku zakupu z innego, niepewnego źródła. 

Pamiętaj, że zakup takich słuchawek wiąże się z niemałym wydatkiem, w związku z czym warto zabezpieczyć ich zakup oraz przemyśleć dokładnie sprawę przed podjęciem finalnej decyzji. 

Rekomendowane artykuły