Deska elektryczna dostarcza niezapomnianych wrażeń i przygód, a sprzęt kusi ciekawym wyglądem i kolorystyką. Wykorzystanie trochę czasu na opanowanie deskorolki i można później się cieszyć jazdą. Dostarcza ona sporo radości nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Tego rodzaju pojazd o nowoczesnym wyglądzie i oryginalnej kolorystyce idealnie sprawdzi się podczas rekreacyjnej przejażdżki.

Poprawa koordynacji ruchowej

Prawie każda deska elektryczna sterowana jest za pomocą gestykulacji ciała. Dość istotną kwestią jest utrzymanie równowagi, ale raczej nie sprawia to problemu najmłodszym miłośnikom. Aby jechać do przodu, należy delikatnie pochylać ciało do przodu – wtedy deskorolka samoistnie się poruszy, a jak chcemy jechać do tyłu, wystarczy pochylić się do tyłu. Praca nóg gra bardzo dużą rolę, bo od niej zależy przyspieszenie i zwolnienie. Sama technika jazdy nie jest skomplikowana, ale wymaga początkowych treningów.

Sprawdza się jako środek transportu do szkoły i pracy

Deska elektryczna może być wykorzystywana także jako środek transportu. Będzie idealną opcją dla dzieci, które mają niedaleko do szkoły bądź na treningi, a nie chce się im chodzić na nogach (https://www.emanta.pl/deski-elektryczne). Nie sprawdzają się w przypadku długiej drogi, ponieważ nie mają dużej prędkości po nierównym terenie.

deska elektryczna

Ekologiczna deska do jazdy

Są to dwukołowe pojazdy, zasilane są przy pomocy akumulatorów, przez co należą do pojazdów ekologicznych, bo nie wydzielają spalin. Aby korzystać z deskorolki trzeba jedynie naładować akumulator. To, jaki dystans pokonają deski przy jednym naładowaniu zależy od rodzaju oraz terenu, na którym będą się poruszać.

Rekomendowane artykuły