Drukarka jest bardzo przydatnym urządzeniem, z którego korzystamy zarówno w pracy, jak i w domu. Dzięki niej, w mgnieniu oka możemy przenieść na papier dowolne treści tekstowe lub graficzne, które znajdziemy w internecie. Dlatego warto dbać o sprzęt, kupując do niego oryginalne tonery lub tusze. Oczywiście, na rynku znajdziemy tańsze zamienniki, które jednak często są mniej wydajne i zapewniają druk gorszej jakości. O korzystaniu z niepasujących lub wadliwych wkładów lepiej nie wspominać.

Tusz 652 czarny HP

Tusz 652 czarny HP pasuje do modeli drukarek produkowanych przez firmę Hewlett-Packard. Wkłady tej linii są przeznaczone dla sprzętów DeskJet Ink Advantage o numerach:

  • 1115
  • 2135
  • 2136
  • 3635.

Ponadto, produkt pasuje również do drukarek linii OfficeJet Ink Advantage, które są sygnowane numerami:

  • 3835
  • 4535
  • 4675.

Powyższe zestawienie pokazuje, że najtańszy tusz do drukarki hp jest wkładem pasującym do wielu urządzeń. Na rynku możemy spotkać kilka rodzajów tego produktu, które odznaczają się pojemnością zbiornika z tuszem. Ten parametr przekłada się na ilość stron, która może zostać zadrukowana przy użyciu jednej sztuki towaru. To pozwala klientom na wybranie najbardziej opłacalnego dla nich rozwiązania. Wraz z ilością tuszu w zbiorniczku rośnie bowiem cena produktu.

Patrz zawsze na właściwości towaru!

Podstawowym parametrem wkładów z tuszem, na który zawsze trzeba zwrócić uwagę, jest jego pojemność. Dlaczego jest to takie istotne? Pierwszy argumentem jest wspomniana już cena. Po drugie, jeśli używamy drukarki okazjonalnie, w warunkach domowych, może się okazać, że zbyt długo nieużywany tusz zaschnie. Wtedy i tak będziemy zmuszeni do kupna nowego wkładu, co znowu wiąże się z dodatkowymi kosztami. Lepiej zatem dokładnie przemyśleć zakup towaru, by potem go nie żałować.

Kupno tonera nie musi być trudne!

Tusz 652 czarny HP pomoże w długim i bezproblemowym użytkowaniu sprzętów firmy Hewlett-Packard. Pamiętajmy, że oryginalne części są zawsze najlepszym wyborem. Nie zapominajmy również o tym, by dokonywać racjonalnych zakupów!

Rekomendowane artykuły