Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej nauszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth i dokanałowe. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Nauszne słuchawki

Nauszne słuchawki bezprzewodowe Manta zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zasłaniać całą małżowinę uszną, dlatego też są większe i cięższe od modeli dokanałowych. Godne polecenia są przede wszystkim słuchawki z miękkimi gąbkami nausznymi, które doskonale dopasowują się do kształtu uszu. Warto wyraźnie zaznaczyć, że to właśnie tego typu słuchawki bezprzewodowe Bluetooth zapewniają najlepszą jakość brzmienia. Większość modeli zapewnia także dłuższy czas pracy. Wynika to z zastosowania większych akumulatorów.

słuchawki bezprzewodowe Manta

Słuchawki dokanałowe

Jeżeli chodzi o dokanałowe słuchawki to są one bardzo lekkie, dlatego też zapewniają niesamowity komfort podczas użytkowania. Największą zaletą słuchawek dousznych jest bardzo wysokie tłumienie dźwięku i bezproblemowy transport. Słuchawki tego typu bez żadnego większego problemu można schować do kieszeni. Pamiętać należy jednak o tym, że mniejsze słuchawki zdecydowanie łatwiej zgubić, dlatego też należy o nich zawsze pamiętać. Wysokiej jakości sprzęt można kupić już od 50 zł.

Rekomendowane artykuły