Urządzenia marki Apple cieszą się w ostatnich latach szczególnym powodzeniem. Najchętniej kupowanymi produktami firmy Apple są smartfony, zwane iPhonami, laptopy – Macbooki czy komputery iMac. Nie można jednak zapomnieć o słuchawkach od firmy Apple, które również biją rekordy sprzedaży. Zaczynając od słuchawek ze złączem Lightning, przez bezprzewodowe Airpods, aż do ostatniego hitu Airpods Max, marka wypuszcza na rynek tylko najlepsze produkty, które zachwycają nawet najbardziej wymagających miłośników technologii i dostarczają niezapomnianych doświadczeń. 

Apple AirPods Max – na czym polega ich sukces?

Absolutny hit i ostatni bestseller od firmy Apple to Apple AirPods Max. Słuchawki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Górna rama zaprojektowana jest z oddychającej siateczki rozprowadzającej ciężar na obie strony, dzięki czemu słuchawki nie uciskają w głowę. Rama jest przyjemna w dotyku i okrywa schowane w środku elementy ze stali nierdzewnej. Cała konstrukcja to połączenie wytrzymałości z wygodą i stylem. Teleskopowe ramiona można dowolnie regulować i dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika. Istotne jest to, że trzymają się one stabilnie na miejscu i nie przesuwają się samoistnie. Co więcej, poduszki dopasowują się do kształtu ucha, a ponadto posiadają piankę zapamiętującą ich kształt, co zapewnia jeszcze większy komfort dla słuchającego. 

apple airpods max

Najlepsza jakość dźwięku 

Oprócz perfekcyjnej i dopracowanej budowy, słuchawki AirPods Max cechują się najwyższą jakość dźwięku. Jest to możliwe dzięki przetwornikowi dynamicznemu, który działa jak niewielki głośnik zamontowany wewnątrz słuchawki. Na wysoką jakość dźwięku wpływa także bezpośrednio najnowsza technologia aktywnej redukcji odgłosów i szumów z zewnątrz, która sprawia, że jeszcze bardziej możemy zagłębić się w zachwycający świat muzyki. Doskonale słyszalne są zarówno mocne basy, jak i wyraziste wysokie tony. Do regulacji dźwięków słuchawki AirPods Max używają specjalnych mikrofony skierowanych na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zapewniają one również dobrą słyszalność podczas rozmów przez telefon. Co więcej, słuchawki Apple są w stanie śledzić ruchy głowy i dzięki temu precyzyjnie dostarczać każde brzmienie. AirPods Max będą idealne do oglądania filmów czy seriali, dając wrażenie kinowe, dzięki dźwiękom dochodzącym z każdej strony.

AirPods Max Silver – absolutny faworyt

Apple AirPods Max dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: gwiezdna szarość, różowy, zielony, błękitny i srebrny. AirPods Max Silver to zdecydowany hit wśród kupujących. Biała rama i srebrne nauszniki to połączenie modne i nowoczesne. Oprócz dostarczenia wspaniałych dźwięków będą również dopełnieniem każdej stylizacji. Kupując słuchawki Apple AirPods Max, dostajemy w zestawie etui i kabel ze złączem Lightning. Apple AirPods Max sprawiają, że ulubione piosenki brzmią jak nowe. Dzięki precyzyjnej konstrukcji i głośnikom możemy dosłyszeć nawet najmniejsze niuanse i dźwięki, których nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji usłyszeć. 

Rekomendowane artykuły