W obecnych czasach mnóstwo osób posiada zegarek typu smartwatch. Duża część społeczeństwa, niezależnie od wieku, rozważa jego zakup w najbliższym czasie. Zastanawiasz się z jakiego powodu stały się one aż tak popularne? 

Po pierwsze – nowoczesny design i rozwój technologii. Zegarki klasyczne powoli chowane są do szuflady, a prawdziwymi bestsellerami okazują się modele, które posiadają wyświetlacz, który bardzo często jest dotykowy. Nowoczesne smartwatche posiadają również dostęp do prognozy pogody a także umożliwiają korzystanie z wielu dodatkowych, wbudowanych funkcji i aplikacji. 

Apple Watch SE

Apple Watch SE to jeden z najpopularniejszych smartwatchy dostępnych na rynku. Mimo, że należy do dość wysokiej półki cenowej, sam stosunek tej ceny do jakości i funkcji jakie zegarek oferuje, jest na bardzo wysokim poziomie. Seria SE jest wyraźnie tańsza od flagowego modelu ze stajni Apple dzięki czemu jest zdecydowanie bardziej 'przystępna’ dla wszystkich. Ten model oferuje nieco niższe osiągi, nie posiada on na przykład możliwości badania natleinenia krwi (tak jak inne, droższe modele) 

Zalety Apple Watch SE

AppleWatch SE posiada jednak szereg funkcji i zalet, takich jak:

apple watch se
  • płynność działania. Tak jak w każdym urządzeniu od firmy Apple – system działa niesamowicie. Jest minimalistyczny a zarazem tak intuicyjny, że każdy połapie się w nim bardzo szybko. 
  • doskonały design. Każdy kto zobaczy go na Twojej ręce od razu będzie wiedział, że to AppleWatch. 
  • możliwość zmiany pasków. Brzmi banalnie, jednak dzięki temu dopasujesz swój zegarek do dowolnej kreacji, niezależnie od tego czy wybierasz się na przyjęcie w garniturze lub sukni, czy zamierzasz pobiegać w parku. 
  • możliwość weryfikowania swojej aktywności. Głównym założeniem AppleWatchy jest oczywiście sport. Weryfikują one naszą aktywność w ciągu dnia w postaci spalonych kalorii, czas poświęcony na ćwiczenia oraz czas 'na nogach’, a więc zliczana jest każda godzina w której co najmniej kilka minut byliśmy w ruchu. Dzięki temu stale możesz kontrolować swoją aktywność i progresować w niej z dnia na dzień. Warto również wspomnieć że AppleWatch posiada mnóstwo programów treningowych, do wyboru mamy na przykład bieganie, jazdę na rowerze czy jogę. 
  • możliwość konkurowania ze swoimi znajomymi. Możesz dodać tutaj dowolne bliskie osoby, dzięki czemu będziecie nawzajem widzieć swoje obecne statystyki, a także będziecie mogli rzucić sobie wyzwanie, w którym codziennie do zdobycia będzie określona liczba punktów. To idealny sposób na motywacje do dodatkowej aktywności w ciągu dnia, nawet jeżeli nam się zwyczajnie nie chce. 
  • funkcja ApplePay. Technologia rozwinęła się już na tyle, że możemy zapłacić za zakupy nie tylko nie mając portfela przy sobie, ale również i telefonu! Apple Watch SE pozwoli Ci zapłacić za dowolną transakcje jedynie przy użyciu samego zegarka. 
  • wodoodporność. Dzięki niej możesz zabierać swój zegarek zarówno w odległą podróż, jak i pobliski basen. Nie będziesz musiał martwić się o jego zalanie. 

Apple Watch SE to nie bez powodu jeden z najlepszych możliwych egzemplarzy na rynku, pod kątem designu i dostępnych funkcji prezentuje się niebo lepiej od konkurencji. 

Rekomendowane artykuły